ZMIENIAMY „Pestkowo”

Wiosna to zwykle czas zmian, porządków, przemeblowań. Gdy zaczynają topnieć śniegi, budzi się w nas potrzeba wprowadzania ulepszeń. Przestawiamy fotele, przeglądamy szafy, zapisujemy się na fitness, by odzyskać na wiosnę formę. Porządki nie mogły zatem ominąć i naszego PESTKOWO. A ich pierwsze efekty właśnie możecie zobaczyć.
Oferujemy wam nowe, pod wieloma względami bogatsze „Studio Aktywnego Rodzica”. Zaczynamy od cotygodniowych, cyklicznych zajęć z JOGI. Rusza nowa edycja warsztatów dla rodziców pt. „Chcę lepiej zrozumieć swoje dziecko”. Starszakom chcemy zaproponować warsztaty z projektowania: CRAFT WORKSHOP: CARDBOARD. Dla młodych mam przygotowujemy wiosenne wiązania: „warsztaty z chustowania”, a dla spragnionych porannego towarzystwa spotkania mamowe przy kawie. W naszym Pestkowo będziemy gościć również nowych specjalistów, doradców, którzy zastanawiać się będą, czego uczy nas życie i przed jakimi wyzwaniami codziennie stajemy.

To dopiero początek zmian i udogodnień, które zaplanowaliśmy na ten rok. Mamy nadzieję, że dzięki nim STUDIO  stanie się Wam bliższe i z jeszcze większą przyjemnością będziecie u nas gościć. Zachęcamy do eksplorowania odmienionego Studia Aktywnego Rodzica. Czekamy na wasze opinie, wrażenia i sugestie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Post Navigation

banner