Moja chwila na herbate

Drogie Panie, zapraszamy Was do udziału w nieformalnych spotkaniach tylko dla kobiet. „Moja chwila na herbatę” to przestrzeń, w której my, kobiety, spotkamy się, aby porozmawiać o tym, co dla nas ważne – o naszych pragnieniach, marzeniach, obawach, nadziejach. O nas samych, naszej kobiecości i relacjach z innymi. Będziemy mogły miło spędzić czas w kobiecym gronie, podzielić się doświadczeniami i dać sobie nawzajem wsparcie.

Każda z nas pełni w życiu wiele ról. Jesteśmy mamami, żonami, partnerkami, przyjaciółkami, pracownikami. Jesteśmy kobietami. Ale co, tak naprawdę, oznacza dla nas bycie kobietą? Czym dla nas jest kobiecość? W czym tkwi siła kobiet? Na takim spotkaniu przyjrzysz się temu, jaką jesteś kobietą, odkryjesz na nowo swoją kobiecość, wzmocnisz siłę płynącą z Twojej kobiecości. To będzie czas, w którym spotkasz się z samą sobą i będziesz mogła obudzić drzemiący w Tobie, kobiecy potencjał… Współcześnie my, kobiety żyjemy pod dużą presją. Jakie mamy być, jaki wizerunek sobie stworzyć, jak o siebie dbać. Jest wiele wymagań, które stawia przed nami współczesna moda, kolorowe magazyny. Jest też wiele wymagań, które stawiamy same sobie.

Dlatego przyszedł czas, aby odzyskać piękno! Abyśmy zobaczyły, naprawdę to poczuły, że jesteśmy piękne. Takie, jakie jesteśmy. Pozbyły się krytycyzmu z naszego organizmu, jak szkodliwego wirusa. Zaczęły z miłością dbać o siebie. I cieszyć się – sobą, swoją urodą, ciałem i  swoim życiem!

Piękno masz już w sobie. Nie chodzi o to, aby coś poprawiać, albo by udawać kogoś, kim nie jesteś. Chodzi o to by być sobą!

Jeśli chciałabyś dołączyć do naszej kameralnej grupy, napić się gorącej herbaty, spędzić czas w doborowym towarzystwie i klimatycznym miejscu, zapisz się, zadzwoń, daj nam znać…

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Post Navigation

banner