Mozesz nam pomóc

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania oraz przyczynić się do rozwoju możesz przekazać darowiznę na rzecz Studia Aktywnego Rodzica.

Jesteśmy organizacją działającą bez dochodu. Z całym zaangażowaniem tworzymy i organizujemy miejsce, szukając wciąż nowych aktywności. Przygotowujemy oferty zajęć, warsztatów i spotkań dla całych rodzin. Oferujemy spotkania z psychologiem, pedagogiem, terapeutą („zrozumieć dziecko”), doradcą żywieniowym(„warsztat żywieniowy”). Również dajemy możliwość spotykania się z innymi rodzicami i dziećmi („figle-migle”, „dreptaj po…”).
Zajęcia zostały stworzone z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Pragniemy wspierać rozwój całej rodziny.
Dlatego zdecydowaliśmy się na umieszczenie informacji o dotacjach. Chcemy powiększyć budżet Studia Aktywnego Rodzica co pozwoli na dalsze działania i przyczyni się do rozwoju naszej organizacji. Za pomocą opcji „donate” chcemy umożliwić wam łatwiejsze i sprawniejsze dokonywanie opłat za poszczególne warsztaty i spotkania.

Dzięki nadesłanym dotacją będziemy mogli poszerzyć zakres zajęć i warsztatów, które was interesują, chcemy aby odbywały się one w dogodnym dla was czasie i miejscu. Nadesłane pieniądze chcemy wykorzystać między innymi na wynajem salki do zabaw oraz sal wykładowych podczas organizowania warsztatów dla rodziców.  Zebrany budżet pozwoli nam zaopatrzyć się w materiały wykorzystywane do zajęć i warsztatów, będziemy mogli zaprosić nowych specjalistów i poszerzyć zakres naszej działalności.
Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

banner